— Why is the cake so expensive?
—Maybe you don’t know a cake made of wheat costs less than __________made of rice.
A. one B. that C. the one D. another
— Why is the cake so expensive?
—Maybe you don’t know a cake made of wheat costs less than __________made of rice.
A. one B. that C. the one D. another
A